Punk Rock Emo Gothic Metal

Punkçıların rockçıların metalcilerin emo ve gothiclerin Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

millet bende geldim banada bi selam....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gözde
Yeni
Yeni

MesajKonu: millet bende geldim banada bi selam....   Paz Mart 30, 2008 2:12 am

herkese selam arkadaşlar adım gözde 17 yaşındayım punk-rock takılıyorum basket oynuyorum izmirde oturuyorum arkadaşlarmıla gezmeye bayılırım çok iyi bi dinleyiciyimdir,saçlarım kıvırcık olduğu herkes bana kıvırcık der(ben de bundan memnunum) en sevdiğim gruplar tokio hotel evanescence green day... say say bitmez. internet bağımlıyısımdır(sırf bu yüzden annemle tartışırız) konuşmaya bayılırım (yine fazla konuştum sanırım) çok eğlenceliyimdir herkesi çok güldürürüm. hep pozitifimdir. dayanamadığım tek şey arkadan konuşmak dedikodu yalan ve iftiradır. karşımdakilere asla kin besleyemem çabucak affederim oğlak burcuyum 1.78 boyum var bu durum biraz beni rahatsız ediyor. Çünkü bütün arkadaşlarım benden kısa bi cafaye gttiğimizde onların yanında hemen seçiliyorum. Müzik dinlemeye ve yüzmeyede bayılırım annında görüntü şov favorilerim arasındadır izlemekten hiç bıkmam en çok takıldığım yerler alsancak kıbrıs şehitleri ve karşıyaka...... her ortama ayak uyduran insanlara bayılırım benden bu kadar arkadaşlar...... cheers Very Happy

Düzenlenmiştir...!
tomaniaq

En son tomaniaq tarafından Cuma Nis. 04, 2008 5:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Türkçe'ye uyalım lütfen!)
Kullanıcı profilini gör
Katzé
Yeni
Yeni

MesajKonu: Geri: millet bende geldim banada bi selam....   Paz Mart 30, 2008 2:15 am

HoşgeLdin Canım Smile
Kullanıcı profilini gör
Fozinka
Genel Mod
Genel Mod

Kadın
Lakap : Fozi ^^

eLy
**: 30
***: 35
****: 50

MesajKonu: Geri: millet bende geldim banada bi selam....   Paz Mart 30, 2008 3:53 am

hoşgeeellddiiiin gözdee flower
Kullanıcı profilini gör http://www.impulse.bg/user/Fozinka
bill koliq
Yeni
Yeni

MesajKonu: Geri: millet bende geldim banada bi selam....   Cuma Nis. 04, 2008 1:00 am

hoşgeldin tatlım xD
Kullanıcı profilini gör
tomaniaq
Mod
Mod

Kadın

eLy
**: 30
***: 35
****: 50

MesajKonu: Geri: millet bende geldim banada bi selam....   Cuma Nis. 04, 2008 5:14 pm

HoşgeLdin..
Kullanıcı profilini gör
miss_kauLitz
Minik*
Minik*

Kadın

MesajKonu: Geri: millet bende geldim banada bi selam....   Cuma Nis. 04, 2008 5:16 pm

hoşgeLdin canım
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: millet bende geldim banada bi selam....   

millet bende geldim banada bi selam....
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası